gototopgototop
Get Adobe Flash player

"Скалы Каменца - 2012"

Вниманию всех скалолазов, скалолазок и скалолазят!

29-30 сентября в г. Каменец-Подольском пройдет скальный фестиваль "Скалы Каменца -2012". Приглашаем всех померяться силушкой с новыми маршрутами ( а будет их 40 штук от 5-ок до 8b), побороться за призы ( призовой фонд 20 000 грн.), и просто отпраздновать, вместе с нами, пробивку 110-го маршрута в районе.

Для детей до 14 - отдельный зачет с отдельными( а какими пока не скажем) призами.

Подробности - в положении. Регистрация - тут. Приезжайте. Будет интерестно!

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
Про відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (складн
ість)
(Скельний фестиваль «Скелі Кам'янця-2012»)

29-30.09.2012


1. Мета і завдання
Змагання проводяться з метою:

- визначення кращих спортсменів;
-
розвитку скелелазіння в місті, області та країні;
- популяризація Кам'янець-Подільського скельного району серед спортсменів та
любителів активного відпочинку ;
- встановлення дружніх відносин серед скелелазів різних міст;


2. Термін та місце проведення змагань
Змагання проводяться протягом двох днів (29-30.09) у каньйоні р. Смотрич. Схема проїзду і остання версія гайд-бука по скельному району тут. Під фестиваль маршрутів стане набагато більше. Перелік трас – пізніше.

3. Учасники змагань
До участі у змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени. Залік індивідуальний, в категоріях чоловіки, жінки, хлопчики до 14, дівчата до 14. Вид - складність.

4. Програма змагань і схема визначення переможців.
На протязі двох днів, учасникам будуть запропоновані 40 маршрутів від 5 до 8b (Переважна частина- нові). Траси оцінені в балах, залежно від їх складності. Кожен (навіть найпростіший) маршрут має власний призовий фонд. Після підрахунку зароблених балів, призовий фонд розподіляється між першими 20 чоловіками і 12 жінками. Якщо учасників – чоловіків менше 40, а жінок – менше 24 – в кожній групі нагороджується перших 50 % від кількості учасників.

Сумарный призовой фонд - 20000 грн.

Серед дітей до 14 перші 3 місця серед хлопчиків і дівчаток нагороджуються цінними подарунками.


5. Умови прийому учасників змагань.
Учасники повинні мати належне спорядження для лазіння з нижнім страхуванням, і здати комплект відтяжок на двох , організаторам, до початку змагань. Для дітей-необхідно мати дозвіл від батьків на участь у змаганнях. 
Стартовий внесок
:

Для дорослих -80 гривнів, для членів ФАіС Хмельницької області 50 грн., дітям до 16 років - 20 гривнів.

Реєстрація учасників-на форумі сайта
www.extremeua.com. Прохання вказати П.І.Б., рік народження, розряд ,місто.
Проживання учасників
- коштом організацій, що відряджають.
Учасникам нада
ється 30% знижка на проживання в готелях “Тарас Бульба”
http://www.taras-bulba.com.ua/

Консультації- Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , та (067)8035146(Олександр)


6.Організатори змагань.
Безпосереднє керівництво проведенням змагань здійснює Кам.-Под. Федерація Альпінізму і Скелелазіння, за підтримки обласної ФАіС.

7.Спонсори змагань.

Головними спонсорами змагань виступають МПП «Гермес-С», мережа готелів «Тарас Бульба»(м. Кам'янець-Подільський). Спонсор дитячого заліку – мережа магазинів спорядження «Обійди світ» (м. Хмельницький).

Дане положення є офіційним викликом на змагання.


Комментарии  

 
0 #9 maxmud abas 2012-09-14 04:23 Таки будуть. Нудьгувати суддям точно не доведеться. Дякуємо. Маєте нагоду перевірити
 
 
0 #8 Павкін Юрій 2012-09-12 03:41 Ніби все прояснилось. Ги…цікаво на рахунок призових грошей. Будуть же черги на отримання грошей за маршрут (жарт)))А в цілому бажаю щоб все вдалось.
 
 
0 #7 Dante 2012-09-11 23:27 На рахунок федерації, сенсу вступати не бачу. + членство в федерації ніяким чином не впливає на мій розклад тренувань і тим більше не впливає на активність новачків. На мою думку, це зробляно для того, щоб зацікавити тих людей, що вже займаються,член ством в федерації.
 
 
0 #6 Dante 2012-09-11 23:22 Вибачте але ви не зрозуміли, навіть новачки які пролізуть 5-ки і 6-ки матимуть змогу за це отримати кошти. Тобто кожен маршрут має свій призовий фонд. І в підсумко стартовий внесок не буде здаватись таким великим.
 
 
0 #5 Павкін Юрій 2012-09-11 01:18 а ось ще одна думка інших людей: Dimon- Підписуюсь під Юриними словами. Скелелази високого і найвищого рівня - прожжоні, які і так всюди їздять, відіб’ють свою участь у фесті за рахунок новачків. Не стимулює. Призи треба давати за спонсорські гроші, або проводити комерційні старти. Фест є фест. Буде повторення Довбушів, народу на скелях дофіга, а в змаганнях бере участь обмаль. Новачки не змагаються, а просто шаряться. А от змагальний момент мотивує, навіть без грошей.
 
 
0 #4 Павкін Юрій 2012-09-11 01:16 1.Хмельницька федерація може стимулювати своїх членів будь-яким способом, але речення про стартові внески було сформульовано не коректно по відношенню до інших учасників фестивалю.
2.Практика показала, що стимулювання подібним чином ніяк не вплине на активність новачків, що до активніших занять зі скелелазіння або участі у змаганнях. Аксіома вірна і первірена часом. Той хто ХОЧЕ той і буде ЗАЙМАТИСЬ, а той хто слабо-зацікавлений, буде шукати причини та відмазки по яких він не може брати участь у змаганнях (або тренуваннях і тд) І такі "фінансові допомоги" своїм членам тільки усугубляють процес слабозацікавлен ості.
3. Не знаю кому і за які місця будуть призи (або грошві нагороди), але знаю одне,що на фести приїжджають не за грошима і призами.
4. Стартовий внесок має бути адекватним не тільки для тих хто попаде в призи, а і для тих хто просто хоче прийняти участь без всяких амбіцій на місця на п"єдисталі.
 
 
0 #3 maxmud abas 2012-09-10 00:57 Цитирую Павкін Юрій:
Цікаво, а що то за цінова політика стартових внесків: Для дорослих -80 гривнів (?????), для членів ФАіС Хмельницької області – 50 грн.(?????), дітям до 16 років -20 гривнів.


Вітаю! Я вже відповів на Вашому сайті, але поясню ще тут.
1.Стартовий внесок досить великий, але на нашу думку він зовсім не помітний на фоні суми, яку учасник заробить навіть за 20-е місце.
2. Хмельницька обласна ФАиС оплачує 40% суми стартових внесків за своїх членів, тобто 60% платить учасник від облФАіС, решту - федерація.
3. Краще - дітям. Мені здається що встановлювати для малих більший внесок буде якось негарно.
Сподіваюсь, на все відповів.

С повагою, Кам.-Подільська ФАіС
climbing forever
 
 
0 #2 Павкін Юрій 2012-09-08 02:44 Цікаво, а що то за цінова політика стартових внесків: Для дорослих -80 гривнів (?????), для членів ФАіС Хмельницької області – 50 грн.(?????), дітям до 16 років -20 гривнів.

Таким чином, користуючись принципами взаємності на наших змаганнях(Терно пільських) для всіх членів Хмельницької ФАіС стартовий внесок буде у 1,6 разів дорожче ніж у всіх інших учасників ;)
Хотілось би почути коментарі на рахунок стартових внесків.
 
 
+4 #1 Shmurikov Oleg 2012-09-02 01:38 40 штук от 5-ок до 8b новых маршрутов !
110 маршрутов в районе !
бомба !
 

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии