gototopgototop
Get Adobe Flash player

Новости скалолазания

"Різдвяний болдеринг-2019"

11-13 січня 2019 року м. Кам'янці-Подільському пройдуть  змагання 1-го етапу Всеукраїнських юнацьких змагань зі скелелазіння (вид болдеринг). Запрошуємо всіх юних скелелазів розпочати змагальний сезон Нового Року у гарній компанії. Цікаві траси, гарні призи і святковий настрій - гарантуємо.

"Ocінній Кам'янець-2018". Про змагання.

27 жовтня в м. Кам'янці-Подільському пройшов відкритий юнацький  чемпіонат  Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг) "Осінній Кам'янець-2018". Цього разу виступали більше 70 учасників з Кам'янця, Хмельницького, Нетішина, Чернівців, Житомира, Львова, Дніпра і навіть Мінська. Дві наймолодші групи цього разу були ще більшими ніж звичайно - проведення змагань в форматі  "До 17 років"  справді назріло.

Протоколи тут

Ще фото тут

"Осінній Кам'янець -2018". Останні новини.

Вже на цьому тижні, в суботу, 27 жовтня в Кам'янці-Подільському пройдуть змагання відкритого юнацького чемпіонату області зі скелелазіння (вид болдеринг) "Осінній Кам'янець-2018."

"Осінній Кам'янець-2018". Програма змагань.

27 жовтня 2018 року  Кам'янець-Подільський прийматиме  юнацький болдеринговий фестиваль - відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння.

Головні спонсори - МПП "Гермес-С", мережа готелів "Тарас Бульба".

Цікаві траси, класні призи і просто гарно проведений день - як завжди з нас.

"Осінній Кам'янець -2018".

27 жовтня запрошуємо всіх юних скелелазів до Кам'янця-Подільського на відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг). Карколомні траси, гарні призи і традиційно святкова атмосфера чекають на Вас.

Подробиці та регламент - ввечері.

Ласкаво просимо до Кам'янця!

Юнацький чемпіонат України у Кам'янці. Регламент.

 

Місяць залишився до наступного юнацького чемпіонату України з болдерингу, що пройде 8-10 червня в м. Кам'янці-Подільському. Запрошуємо усіх юних скелелазів відвідати змагання і пропонуємо ознайомитись з попереднім регламентом .

"Весняний Кам'янець-18" . Результати.

 

В суботу, 14 квітня в Кам’янці-Подільському пройшли змагання відкритого юнацького чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння. Це одночасно були, як перші змагання на новому скеледромі ПНВО, так і перші в Кам’янці змагання зі складності на штучному рельєфі. Всього учасниками поії стали 58 юних спортсменів з Кам’янця, Нетішина, Чернівців, Львова, Житомира, Сєвєродонецька.

"Весняний Кам'янець" на новому скеледромі!

14 квітня 2018 р. запрошуємо всіх юних скелелазів долучитися до святкування відкриття нового скеледрому у м. Кам'янці-Подільському і взяти участь у Відкритому чемпіонаті Хмельницької обл. зі скелелазіння (вид складність) серед юнаків , дівчат, юніорок та юніорів «Весняний Кам'янець-2018».

Енергія весни - 2018. Результати

 

31 березня в м. Хмельницькому відбувся Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг) серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат "Енергія весни - 2018".

 

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии