gototopgototop
Get Adobe Flash player

Новости скалолазания

"Різдвяний болдеринг-2018". Реєстрація.Новини.

Вже менше місяця залишилося до перших юнацьких змагань 2018 року ! Підготовники вже придумують траси, а спонсори везуть призи.  Не баріться, замовляйте білети до Кам'янця, та відправляйте заявки на мейл  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Регламент тут.

В регламенті можливі зміни.

Розсипна магнезія дозволена тільки під час фіналів ! Під час кваліфікації – суворо заборонена !

Стартовий внесок 150 грн.

Спонсори: мережа готелів "Тарас Бульба", будівельна компанія "Гермес-С", мережа магазинів  туристичного спорядження "Обійди Світ".

Ласкаво просимо до Кам'янця!


 

"Різдвяний болдеринг-2018"

Запрошуємо всіх юних скелелазів з 11 по 14 січня  у Кам’янець-Подільський, на перші змагання нового року – «Різдвяний болдеринг-2018» ! Почнемо Новий скелелазний рік у дружній атмосфері, з класними трасами і гарними призами !

Ласкаво просимо до Кам’янця і не баріться з білетами !

"Осенний Камянец-2017". Ход регистрации.

До соревнований осталось меньше недели. Предварительные заявки прислали около 60 юных спортсменов из Каменца-Подольского, Хмельницкого, Нетишина, Черновцов, Северодонецка,  Киева, Южноукраинска, Львова, Кременчуга.

К нашим постоянным спонсорам -сети гостиниц "Тарас Бульба" и строительной компании "Гермес-С", добавилась роуп-джамп команда "Endorphin" с парой экстремальных призов для победителей-юниоров.

Ждем Вас в Каменце !

"Осінній Кам'янець -2017".

5 листопада 2017 року  Кам'янець-Подільський прийматиме  юнацький болдеринговий фестиваль - відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння.

Головний підготовник - Віктор Білий.

Головні спонсори - МПП "Гермес-С", мережа готелів "Тарас Бульба".

Цікаві траси, класні призи і просто гарно проведений день - гарантуємо.

"Кубок Буковини - 2017 "

Ті хто ще не взяв участь у традицій чернівецьких змаганнях "Кубок Буковини - 2017 ", матимуть можливість  зробити це протягом останніх днів події, 7-8 жовтня. Не прогавте свій шанс !

Докладніше про змагання.

Запрошуємо на змагання.

Запрошуємо всіх юних скелелазів 5 листопада на традиційний осінній кубок Кам'янець-Подільської ДЮСШ-2 з болдерингу.

Змагання матимуть статус відкритого чемпіоната Хмельницької області. Цікаві траси, гарні призи і святковий настрій забезпечуємо.

Подробиці за кілька днів.

Ласкаво просимо до Кам'янця!

Поздравляем !

Поздравляем спортсменов из Нетишина с удачным выступлением на , прошедших   в ХарьковеБ всеукраинских юношеских соревнованиях  (скорость, сложность)!

Золото в скорости, завоеванное в копилку области Никитиной Викторией, Ярослав Кондратюк дополнил серебром в сложности.

С победой скалолазов, родителей и тренеров!

 

 

Поздравляем !

Поздравляем  Катю Педько (Нетишин, "Вершина") с 3-мя золотыми медалями, заработанными на только что завершившемся в Днепре юношеском чемпионате Украины по скалолазанию. Катя выиграла в сложности и болдеринге среди девушек 2004-05 г.р. и , по итогам 3-х видов, завоевала первое место в многоборьи.

Еще 1 медаль в копилку команды Хмельницкой области добавила Юля Игнатеску (Нетишин, "Пульсар"), выигравшая серебро в многоборьи среди девушек 2004-05 г.р..

Поздравляем юных спортсменок, родителей и тренеров!

 

"Скельне двоборство -2017"

10 червня 2017 року на скелях Кам'янець-Подільського каньйона пройдуть традиційні юнацькі змагання зі скелелазіння у видах швидкість і складність.

Запрошуємо юних спортсменів випробувати себе у боротьбі з однолітками, отримати  гарні призи та просто гарно провести день у нашому чудовому місті.

Весняне багатоборство 2017

На цих вихідних в Хмельницькому пройшов уже вдруге у форматі багатоборства Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юніорів, юніорк, юнаків та дівчат "Весняне багатоборство 2017". Учасники боролися у всіх 3 видах спортивного скелелазіння: болдеринг, швидкість та складність. Серед 47 юних спортсменів, крім хмельничан, були представники Кам'янець-Подільського, Чернівців, Вінниці та Нетішина.

Секции

Полезные ресурсы

Последние комментарии